Basit Forum

Tüm Mesajlar Görüntüleniyor › Ziyaretçi Defteri

Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol!

Ziyaretçi Defteri Arşivi

Ara

• Görülmemiş Ceza

“Hayvanını tehlike yaratabilecek şekilde serbest bırakma” suçundan açılan kamu davasında, sanığa “Köpeğime gereği gibi sahip çıkmadığım ve bu nedenle başkasını ısırdığı için bu cezayı aldım. Aynı hataya siz düşmeyin” ifadelerinin yer aldığı broşürleri dağıtma cezası verildi.
    Tarih: 21 Ocak 2014 00:52 Ekleyen:
  • bütün gün  belgesel seyrettiğim için çok dikkatimi çekti
    17 aralıktan somra  görevden alınan bakanların yanında ençok kamaralara  acaba hangi bakan takıldı dersimiz !?
    Tarih: 21 Ocak 2014 00:36 Ekleyen:
  • emeklş maaşımı aldım. söylemesi ayıp laik gördüğünüz  maaş zammınızı alın müsait bir yerinize  paran*tez içerisinde kutuya koyun

Tarih: 20 Ocak 2014 19:52 Ekleyen:
  • son zamanlarda bende devamli kayip kopek ilanlari gormekteyim. kopegi kaybolanlarin kopekci Nusret'in kopek barinagina bakmalarinda yarar var. burada sahipsiz 200-300 kopek bulunuyormus. yeri hazar firinin arka taraflarinda imis. son duragin icindeki cay ocaginda Nusret'i herkes bilir.
    Tarih: 20 Ocak 2014 19:52 Ekleyen:
  • Çayyolu’nda Hayvanseverler Zehirlenen Köpekler İçin Toplandı

Başlıklı haberi okudum, zehirlenerek kaybolduğu söylenen köpeklerin hepsi cayyolu türkkonut dolmuş ve otobüs son durağı Ersegül villalarının bulunduğu yolda refüj ve göbekte bulunmaktadır. sadece bu kısımda en az 30 köpek ve yavruları krallar gibi yaşamaktadır. demekki zehirlendiği iddia edilen köpekler toplanarak buraya getirilmiştir. Zehirlenme olduğunu zannetmiyorum. zehirlenme olsa bukadar köpek nerden geliyor. her geçen gün sayıları artan köpekler, insan nüfusunu yakında geçecektir. inanmayanlar gelsin türkkonuta köpeklerin bolluğunu  görsün . köpekler burada  krallar gibi yaşıyorlar.
    Tarih: 20 Ocak 2014 14:32 Ekleyen: akıncı türk
  • çayyolu belediye başkanı aday adaylarımızdan biride sağ olsun çayyolumuza bir kitap saray kazandırmak için vaadde bulundu ama
    sözümüz (belediye) meclisden dışarı !!

konu 1in çarşı üzerinde terasda sahaf oku-yorum
    abi açık havada battaniyeler içerisinde bu karakış gününde açık hapisanede ikamet ediyor

utan çayyolu utan
    utan çarşı yönetimi utan
    bu duyarsızlığından dolayı utan
    Tarih: 20 Ocak 2014 13:59 Ekleyen:
  • kadere bak kadere

sanayi kentlerinde yah$i kapitalizm bütün hırcınlığı ile insanları oksijensiz bir hava solunmasına  davetiye çıkarıyor. bu kentlerde çocuk hastahanelerinde kışın yatak kalmıyor.

fakat, artık insanlar bunları sorgulayacakları yerde
    politikasızlılklardan dolayı kader deyip geçiyorlar ....
    Tarih: 20 Ocak 2014 10:29 Ekleyen:
  • bizim mahallenn dana kadar olan köpişleri maşallah bu aralar yine  biraz fazla
    kilo almış olmamlılar ki bu kilolarından kurtulmak için kuzey yıldızının önündeki parkda  kırmızı halılı yürüyüş yollarında  sürü olarak kırmızı halıların üzerinde  yürüyüş yapıyorlar
    Tarih: 19 Ocak 2014 19:37 Ekleyen:
  • Son zamanlarda çayyolunda kaldırımları söküp yeniden yapan taşeron firma katil gibi, hoş gibi değil makro marketin karşısında emekli Prof U ezdiler. Şimdi koru Mahallesi metro son durağın oradalar . Dikkat edin çok ama çok tehlikeli çalışıyorlar. Park halinde iken kepçe eziyordu nerede ise , defalarca kıl payı kurtulan insanları gördüm. Yetkililer umursamaz ama siz dikkatli olun
    Tarih: 19 Ocak 2014 10:59 Ekleyen:
  • kaçıranlar için çok ilginç bir detay mesaj kriptolarını  çözmek istenler için
    beyefendiye  yakınlığı ile bilinen  bir bisküvi firması ulusal kanala reklam vermeye başladı
    Tarih: 19 Ocak 2014 00:48 Ekleyen:
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol!