Basit Forum

Tüm Mesajlar Görüntüleniyor › Ziyaretçi Defteri

Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol!

Ziyaretçi Defteri Arşivi

Ara

• ÇAYYOLUNDA POLİS GÖREVİNİ YAPMIYOR!

Neden mi? Mevlana Cami önüne park eden araçların camları kırılarak hırsızlık yapanlar yakalanamıyor. Bir bölgede toplantı olduğunda, topluluk olduğunda Emniyetin görevi ; bölgede olaylar olmadan önce önleyici kolluk görevini yapar, caydırıcılığı olur. Çayyolunda bunlar hak getire, bölgede gezen polis görebiliyor musunuz? Sadece otobüs duraklarında görüyoruz. Onlar da mesaisi bitip evine giderken!!!
    Yani Cuma günü bölgemizin en kalabalık camisinin önüde daha evvelde de bu tür araç camlarının kırılarak hırsızlık olayları olmasına rağmen yeterli değil, hiç önlem almayan Çayyolu Emniyetimiz saaırım görevlerini yapmamışlardır.
    Hafta da 1 gün bile bölgede devriye hizmeti yapılmıyorsa can ve mal güvenliğimizi kime emanet edeceğiz HIRSIZLARA MI?
    Burada tabi ki sınırlı ve yetersiz sayıda emniyet görevlisi var, İlçe olursak Polis Noktası ile değil Emniyet Md. lüğü ile yönetiliriz. 300.000 Nüfusu aşan Bir SEMT nasıl olur da ilçe yapılmaz buna şaşıyorum.
    Tarih: 14 Ocak 2014 08:19 Ekleyen:
  • Nedir Bu Melih Gökçek'in RedHack'ten çektiği

Kızıl hackerlar olarak bilinen RedHack, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin çalışanlarına talimatla sahte Twitter hesapları açtırdığını gösteren bir yazışma yayınladı.

İddiaya göre çalışanlar açtıkları çok sayıda sahte hesaptan tweet atmak için yönlendiriliyor.

Redhack Twitter'dan "Melih'in manipülatörleri Ankara EGO'da iş başında. Belediye çalışanları fake hesap açmakla görevlendirilmiş." diye yazdı ve sözkonusu yazışmayı paylaştı.

Paylaşılan belgede bir çalışanın "Ben bu akşam yokum. Söylediğiniz gibi 20 tane twitter hesabı açtım. Bende olan hesaplardan yolda atmaya devam edeceğim inşallah kolay gelsin" şeklindeki yazışması yer alıyor. Redhack açılan adreslerin şifresini de yayınladı.

İşte o yazışma:

Tarih: 13 Ocak 2014 22:16 Ekleyen:
  • vatandaş uyarıyor

dün dündür
    bugün bugündür

yavaşa kumpas kurmaktan vazgeçin
    keçiören belediyesini kaybettiğinizde bu millet sandalyeleri masaları dahi
    kırıp döküp gittiğiniz günleri bir bir unutmadı. efendi gibi çekin gidin gidecekseniz...
    Tarih: 13 Ocak 2014 21:06 Ekleyen:
  • “YAVUZ HIRSIZ EV SAHİBİNİ BASTIRIR”. Atalarımız ne kadar da doğru söylemişler. Bazen şöyle düşünüyorum da gerçekten atalarımız ölçüp biçip atasözlerini öyle söylemişler.

Ortada Cumhuriyet döneminin en büyük ve kapsamlı yolsuzluk olaylarından birisi var, belgeler var, fotoğraflar var, kamera görüntüleri var ama hala bakanlar biz bir komploya gittik açıklaması yapıyorlar. “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Anlayabilirsen. Ama seçmen o kadar a p t a ll değil artık. At gözlüğü ile olaylara bakmıyor artık. Sen de şu partiye oyunu atıver alışkanlığı rafa kaldıralı bayağı oldu. Yani sizin anlayacağınız Lafonten’den masallar artık karın doyurmuyor.

Laf salatasını artık bırakın da biz hata yaptık diyerek bana göre toplumdan özür dileyerek hemen istifa edin. Sayın Başbakan “bakanlarımı yedirmem” diyorsun ama yetim hakkı yedirmeye devam ediyorsun. Toplum senden hemen istifa etmeni bekliyor. Ama sen ne diyorsun. 17 Aralık olayları faiz lobisi, İsrail, ABD Büyükelçisi, Gezi olaylarının devamı diyorsun. Gözünü şöyle bir çevir de gerçekleri gör artık. İnandırıcılığınız kalmadı artık. Yolsuzluklar had safhaya ulaşmış. Siz hala aynı masaldasınız. Saygılarımla.
    Tarih: 13 Ocak 2014 20:57 Ekleyen:
  • muhtarımız bizim için çok önemlidir gerisi hikayedir o ne derse o olur. bunun saklısı gizliside olmaz. kimi düşünüyorsa açıklasın bizde o aday adayını  hepimiz destekleriz hiç farketmez...
    Tarih: 13 Ocak 2014 13:32 Ekleyen:
  • belediye başkan aday adaylarımıza öneririz
    kaldırım ve parklarımızdaki büfe arazileri  milli emlak başkanlığına
    bağlanırsa dışarıdan encüment azaları dahil büfe ihalelerinde kimse torpille yardım yapamaz
    Tarih: 12 Ocak 2014 14:33 Ekleyen:
  • OLMAK YA DA OLMAMAK!

ÖNÜMÜZDEKİ ÜÇ SEÇİM TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN  EN KRİTİK SEÇİMLERİ OLACAKTIR.

DOLAYISIYLA BU SEÇİMLERDE HİLEYE BAŞVURANLARA VE AZMETTİRENLERE  ŞİMDİDEN AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET VERİLMESİ İÇİN
    CHP ÖNERGE VERMELİDİR
    Tarih: 12 Ocak 2014 13:27 Ekleyen:
  • AKLIN YOLU 1 DİR

SİZ  KALKIP KÖŞEYİ KAPINCA  SANDINIZ Kİ KAHVEYİ İSTEDİĞİM FİYATTAN SATABİLİRİM. AMA SATAMAZSINIZ. ÇÜNKÜ ÇAYYOLU TÜKETİCİSİ  KOMŞUNUN TERASINDA 1 LİRAYA KAHVE İÇMEK VARKEN... 
    Tarih: 12 Ocak 2014 12:43 Ekleyen:
  • araba devrilince yol gösteren çok olur

türkiye nin aklını başından almaya çalışan  sözde l(m) adamlar
    emir kullarının  artık hiç sesleri solukları çıkamaz oldu.

oysa gerçek akil adam
    araba devrilmeden yol gösterendir
    Tarih: 12 Ocak 2014 10:57 Ekleyen:
  • demiryolu ihalerini ahtapot almis. kac kollu oldugunu bilen varmi
    Tarih: 12 Ocak 2014 01:36 Ekleyen:
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol!