Basit Forum

Tüm Mesajlar Görüntüleniyor › Ziyaretçi Defteri

Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol!

Ziyaretçi Defteri Arşivi

Ara

• Iki yilda bir gelme firsati bulkdugum Cayyoluna her defasinda hayran kaliyorum. Gelismeler basdondurucu. En guzeli kitle sivil toplum orgutlesmesinin cok guzel bir ornegi. Cayyolu Bultenini reklamlarina kadar okuyorum ve ekonomik kurulun calismalari ve  bu guzel kitle orgutlenmesinin calismalarini gururla izliyor ve gelecekte katkim olabilecegini dusunuyorum. Selam ve basari dieklerimle
    Tarih: 10 Ağustos 2005 00:00 Ekleyen: RasimCetin
  • Engin bey değerli çalışmalarınız ve bölgemizde olan bitenler kosusundaki bilgilendirimleriniz için ben arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Ancak eğer sizn için de uygun olacaksa önemli telefonlar listesine ve bülgedekli dortorlar listesine de A Klinik Tel.larını ilave edebilirseniz çok memnun olacağım. Selam ve sevgiler
    Tarih: 01 Ağustos 2005 00:00 Ekleyen: Selçukaksoy
  • Merhabalar ben sizlere ne kadar teşekkür etsem az. Biraz önce küçük oğlum antibiyotik şurubunun bulunduğu şişeyi kırdı. Saatlik alması gerektiği ilacı ısınsın diye dolaptan çıkarıp masa üstüne koymuştum, ama ilaç içmeyi sevmeyen oğlum masanın üstündeki şurubu alıp yere çarptı. Bugün yaşadığımız bu olayın benzerini büyük oğlumda yaşamıştık, o zamanlar çayyolunda eczane sayısıda azdı eşim baya bir uğraşla sabaha karşı kızılaylarda bulmuştu açık eczaneyi. Ben hemen bilgisayar başına geçip sizin sitenizde nöbetçi eczane ararken eşimde sizin adresi heyecanlı heyecanlı tekrarlıyordu. cayyolum.coma bak orda her şey var diye. Meğer işyerinde izliyormuş sizin siteyi. Sizlere çok teşekkürler gerçekten bizlere ayrıcalıklı olduğumuzu hissettirdiniz, bizlere bu tür hizmetle zaman açtınız, bizleri mutlu ettiniz. Tüm ekipinizi kutluyorum.
    Tarih: 28 Temmuz 2005 00:00 Ekleyen:
  • Tebrik ediyorum. Çok faydalı ve çok güzel bir site. Sürekli güncelleniyor olması çok hoş. İyi günler diliyorum.
    Tarih: 28 Temmuz 2005 00:00 Ekleyen: GökerAcar
  • lokanta ve havuzlara ilişkin linkler reklamlar ve açıklayıcı bilgiler bizi yönlendirebilirdi. Çayyolu sakini olarak bu çevrede bu kadar havuz olduğunu bilmiyordum.
    Tarih: 27 Temmuz 2005 00:00 Ekleyen:
  • Her gün yapılan yenilikleri ve güzellikleri siteden takip ediyorum ve emeği geçen herkesi kutluyorum. Ve diyorum ki;
    Eryamanda oturan birisi olarak sitenizde yer vermenizi değil ama ERYAMAN için oluşturulabilecek böyle bir site için destek ve emek verebilirmisiniz acaba.
    Tarih: 14 Temmuz 2005 00:00 Ekleyen: MEHMETUYSAL
  • Türk müziği ,klasik müzik ve Ud hakkında yardımcı olabilirim  selamlar.
    Tarih: 07 Temmuz 2005 00:00 Ekleyen:
  • Büyük bir özenle hazırladığınız anlaşılan sayfanızı kutluyorum. Bizlere büyük bir hizmet sunduğunuz kesin. Vermiş olduğunuz özverili çalışmaya biz ne katkıda buluna biliriz. Ekibinize çok teşekkürler
    syg:
    Tarih: 07 Temmuz 2005 00:00 Ekleyen:
  • 26 yıldır çayyolunu bilen birisi olarak bu siteyi hazırlayan ve emeği geçen herkese tüm ailem adına sonsuz teşekkürler. Tüm yazılanları tek tek okumak gerekir bence...
    Tarih: 25 Haziran 2005 00:00 Ekleyen: EmreERBAŞAR
  • kızımın tedavisi için sizlerin desteğine ihtiyacım var..aracınız varsa.evinize kendinize yani sigorta ile alakalı  tüm ihtiyaclarınızda bizlere ulasırsanız hem sizehizmetimiz gönül ferahlığı içinde devam eder hemde desteğiniz  kızıma faydalı olur.şimdiden ilginize ve alakanıza tesekkürler.kızımın adresi...buseozturk.net.tr.tc
    Tarih: 25 Haziran 2005 00:00 Ekleyen:
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol!