Basit Forum

Tüm Mesajlar Görüntüleniyor › Ziyaretçi Defteri

Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol!

Ziyaretçi Defteri Arşivi

Ara

• ÇAYYOLUna merhaba.Irmak kent yanında bulunan yürüyüş yolu köpek hacet yolu değil adı üstünde yürüyüş yoludur.Hayvan düşmanı değilim ama köpek dışkısı seyretmek zorunda da değilim.Lütfen hayvanlarınızın herşeyine sahip çıkın.
    Tarih: 11 Eylül 2005 00:00 Ekleyen: ALEVYILIK
  • çıkarılan derginiz ve oluşturdugunuz yapı ülkemizin  bütün insanlarına örnek olması gerekir nitelikte ayrıca derginizin içeriği ve baskı kalitesi çok güzel çalışmalarınızda başarılar diler  sizleri çok daha güzel konumlarda görmek isteriz SAYGILARIMLA
    Tarih: 11 Eylül 2005 00:00 Ekleyen:
  • LÜTFEN İNSANA SAYGI!...
    Ümitköy-Koru-Konutkent hattında çalışan 2 katlı Halk otobüslerini kim denetliyor.Kanun ve yönetmeliklere aykırı olarak dizayn edilmiş bu araçların trafiğe çıkmasına kim, nasıl müsaade ediyor.Pislikten geçilmiyor.Bakıyorum da otobüsten faydalananlar da hiç tepki vermiyor.Sanırım çaresizlik içerisindeler, başka seçenek yok.Seçeneğin olmaması kuralsızlığın, kanunsuzluğun oluşmasına zemin hazırlamaz.Bir kaza durumunda sorumluluğu kim üstlenecek.Çayyolunda faaliyet gösteren sivil toplum örgütleri bu otobüslerden hiç mi faydalanmıyor, hiçmi görmüyorlar.İnsanının İNSAN olarak hiç mi bir değeri yok.Lütfen bu duruma bir el atın ve durumu düzeltilmesine yardımcı olunuz.
    Teşekkür ederim.
    Tarih: 09 Eylül 2005 00:00 Ekleyen: HasanDağdeviren
  • Sitenizde vermiş olduğunuz haberler gerçekten güzel. Yanlız bir konuya açıklık getirmek lazım.UKM nin 6.ayda verdiği karar bu güne kadar uygulanmamıştır.Alınan kararların altında uygulama keyfiyeti de yer almaktamıdır?.
    Tarih: 07 Eylül 2005 00:00 Ekleyen:
  • Sitenizde Yaşamkent mah.50 caddenin haritası bulunmamaktadır.
    Eklemenizi rica eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.
    Tarih: 07 Eylül 2005 00:00 Ekleyen:
  • Ben ailemle yaklaşık 8 senedir Ümitköyde oturuyorum ve burda oturmaktanda gurur duyuyorum Çayyolu sakinlerinin gercekten elit olduğunu düşünüorum.
    ve burda oturan komşularımıza yakışır bir iş imkanından bahsetmek istiorum yani 21. yüzyıl işinden.
    ULUSLARARASI İŞ İMKANI
    Kaliteli bir yaşam,
    Zaman özgürlüğü,
    Çeşitli işadamlarıyla tanışma ve çalışma fırsatı,
    Yılda bir veya iki kez yurtdışı seyahat imkanı ( tabi yanınıza alacağınız bir kişiyle birlikte)
    ve şaşırtıcı bir gelire sahip olabilirsiniz..
    Günde sadece 1-2 saatinizi ayırarak ek gelir elde edebilirsiniz
    Danışmanlarımız tarafından gerekli destek ve
    Şirket tarafından gerekli eğitim verilecektir
    ilginiz için teşekkür ederim
    bana ulaşmak için mail adresimi kullanabilirsiniz veya messenger
    şimdilik hoşçakalın..
    Tarih: 06 Eylül 2005 00:00 Ekleyen: HaleŞimşek
  • biz buraya  93 senesinde tasindik heryer çamur içindeydi.bukadar kısa sürede bu gelişme cook güzel.
    Tarih: 30 Ağustos 2005 00:00 Ekleyen:
  • Dün eşimden çayyolu sitesinin varlığını öğrendiğimde, bugün işe geldiğimde ilk işim hemen siteye girmek oldu ve inanılmaz derecede hoşuma gitti. Ama herkes biliyormu acaba diye de aklıma geldi. Ben tanıdıklarımı bilgilendireceğim tabiki, ama bilinmesi için daha iyi tanıtım gerektiğini düşünüyorum. Örneğin çayyolunun belli yerlerine afişler asılabilir. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
    Tarih: 25 Ağustos 2005 00:00 Ekleyen:
  • 1970 lerde babam arsa aldığında ne haldeydi oralarama şimdi bu güzel birlikteliğe katılmayı dört gözle bekliyorum
    Tarih: 25 Ağustos 2005 00:00 Ekleyen:
  • Sitenize hayran kaldım.Ankaraya bu yıl taşındım,yabancıyım ama site haritanız sayesinde yabancılığım kalmadı artık.Aylık olarak yayınladığınız dergiyi de çok sevdim.
    Eğer derginize bir mali mevzuat köşesi koyarsanız çok yararlı ve ilgi çekici olur.Bu konuda size yardımcı olabilirim,Mali Müşavirim.Katkıda bulunan herkesi kutlarım.Tebrikler..
    Tarih: 20 Ağustos 2005 00:00 Ekleyen:
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol!