Basit Forum


Tüm Mesajlar Görüntüleniyor › Ziyaretçi Defteri

Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol!

Ziyaretçi Defteri Arşivi

Ara

 • Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

  Tarih: 20 Aralık 2017 06:15 Ekleyen: Muharrem Doğan
 • Eryaman Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

  Tarih: 20 Aralık 2017 06:14 Ekleyen: Muharrem Doğan
 • MATEMATİK ÖZEL DERS

  İLKOKUL VE ORTAOKUL HER DÜZEYE UYGUN MATEMATİK DERSİ VERİLİR...
  ÖZLEM BAYDUR 5057777811
  Tarih: 21 Eylül 2017 16:31 Ekleyen: özlem baydur
 • BİGİ KINDERGARTEN

  MUTLUKENT MAH. 1920.CAD. NO:27 BEYSUKENTÇAYYOLU
  Bigi Kindergarten yalnızca bir bakımevi olarak değil anne karnında başlayıp aile ortamında devam eden eğitim sürecinin önemli bir basamağı olması amaçlanarak kurulmuştur. Okulumuzda hem sıcak aile ortamıyla hem de alanında uzman kadrosuyla öğrencilerin gelişim düzeylerine uygun hedef davranışlar kazandırılmak amaçlanmıştır. Bigi Kindergarten da öğrenciler, kazanacakları yüksek standarttaki, kaliteli eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak potansiyel birer birey olmaları için ilk adımlarını sevgi ve özgürlükle atacaklardır.
  İletişim: Mutlukent Mah. 1920. Cad. No:27 Bigi Kindergarten Beysukent / Çayyolu Tel: 0312 236 39 75 Yetkili Binnaz Keleş: 0533 085 28 03 www.bigikres.com 
  Tarih: 13 Haziran 2017 16:46 Ekleyen: Binnaz Keleş
 • ÇABA TSM KONSERİ

  ŞEF HASAN EYLEN  YÖNETİMİNDEKİ ÇABA DERNEĞİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TOPLANTI SALONUNDA 22 OCAK 2017 SAAT 19.30'DA KONSERİ VAR. 
  Tarih: 15 Ocak 2017 19:39 Ekleyen: Mehmet Gürer
 • ÇAYYOLUNDA MEDİKAL HİZMETLERİ

  ALBUS MEDİKAL YANINIZDA BİR TELEFON KADAR
  Tarih: 15 Ocak 2017 16:20 Ekleyen: Mehmet Gürer
 • Çayyolunda herşey

  Selam herkese hayırlı işler dileriz
  Tarih: 15 Ocak 2017 16:20 Ekleyen: Mehmet Gürer
 • kişiye özel kıyafet bayan terzi

  Tarih: 06 Ekim 2016 14:58 Ekleyen: ali
 • Özel Ders

  Merhaba,
  özel ders ilanı vermek istiyorum ama bir türlü bulamadım yardımcı olur musunuz ?
  Çayyolu Bölgesinde, Hacettepe Mezunu deneyimli öğretmenden her seviyede, Matematik Özel Dersleri verilir.
  0 532 431 040 8
  Tarih: 18 Eylül 2016 14:49 Ekleyen: Burcu Güneş
 • Muharrem Dalkılıç Parkındaki köpekler

  Öncelikle belirteyim, hayvanların her türlüsünü severim. Ailemizin birer ferdi olan 5 köpeğimiz, 1 kedimiz var, sokaktaki her hayvanı gördüğümde sever, yemek ve su veririm. Dolayısıyla şimdi yazacaklarımın hiçbir şekilde hayvan sevmemeye bağlanmamasını rica ediyorum. 
  Çayyolu Çankaya Belediye Binasının arkasındaki Muharrem Dalkılıç Parkı, yani pek çoğunuzun her gün yürüyüş için kullandığı park pek çok köpeğe de ev sahipliği yapıyor yıllardır. Bu park aynı zamanda bizim sitemizin de önünde yer alması sebebiyle ayrı bir güzelliği var bizim için. 3 yıl öncesine kadar sitedeki herkes ve çevre sitedekiler ve hatta dışarıdan arabayla gelenler bu parka köpekleriyle birlikte gelip, onlarla birlikte yürüyüş yapardı. Biz de evimizin önü olması sebebiyle her gün köpeğimizi buraya çıkarırdık. Parktaki köpekler son derece uysallardı ve onlar da bizimle birlikte yürür, sanki köpeklerimizi koruyor gibi beraber gezerlerdi, oynarlardı. 3 sene önce hala kim tarafından yapıldığı belli olmayan bir zehirleme gerçekleşti ve bu uysal köpeklerin hepsi katledildi. 
  Yerlerine ise 3 adet kocaman boy köpek geldi ve bu parkı mesken edindi. O günden beri olanları kısaca söyleyeyim; ben köpeğimi parka çıkaramıyorum, 2 kere parçalamak için üzerimize atladılar çevreden yetiştiler de zor kurtardık. Bahçemizde yaşayan bir sokak köpeğimiz var, ismi Zeyna, eskiden beri parka gelenler onu tanır. En sevdiği şey sabahları parka çıkıp yürüyüş yoluna yatıp güneşlenmekti, 3 kere tam anlamıyla parçalandı, ölümden döndü, şu anda sitenin dışına adımını atmıyor. Parkta akşamları yürüyüş yaparım, her gün lanetli bir parka geldiğini bilmeyen masum insancıklar masum köpeklerini bu güzel parka getiriyor ve her gün bunların üzerine saldıran bu koca saldırgan köpeklerden koşturarak kurtarıyoruz. Benim göremediğim pek çoğu kesin telef olmuştur, düşünemiyorum bile. Böyle bir travma olamaz hem köpekler ve hem de sahipleri için.
  Şimdi gelelim asıl konuya, belediye bu köpekler için sayısız şikayet alıyormuş, köpekleri ise toplayıp götürdüğünde parka yürüyüş için gelen, onlara yemek ve su veren hayvansever insanlarımız böyle şey mi olur getirin onları diyormuş ve belediye de aynı yere bırakmak zorunda kalıyormuş. Şimdi güzel kardeşim, bak ben hayvan severim, ama nasıl insanın kötüsü varsa hayvanın da kötüsü oluyor. Ben evimin önündeki parka çıkamıyorum, komşularım çıkamıyor, bahçemdeki köpeğim parçalandı, beni de köpeğimle gördüklerinde neredeyse parçalıyorlardı! Bu hayvanlar orada terör yaratıyor, parkı kullanamıyoruz. Oysa bir Seğmenler olmasa da ne güzel bir parkımız var orada, herkes haftasonları gelip köpekleriyle çimlere oturmak istiyor. O belediyenin yaptığı minicik köpek oyun alanında köpeğini sosyalleştirmek istiyor. Ama yapamıyor, çünkü adım attığı anda üzerine çullanan koca koca 4 köpek var! 
  Aynı fikirde olan ve bu saydıklarımı yaşamış, onların elinden köpek kurtarmış, olmadı şahit olmuş da korkusundan birşey yapamamış pek çok insan olduğuna eminim. Lütfen birşey yapılsın bunlara artık. Hayvan seviyoruz evet ama bu derece saldırgan hayvanlar için bir çözüm bulunması şart. 
  Tarih: 15 Ağustos 2016 11:35 Ekleyen: Eda
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol!