Bu yazıyı Facebook'da paylaş! Bu yazıyı Twitter'da paylaş!
Çayyolu Haber Portalı

Çayyolu Haberleri

<<< Geri Dön

CHP Çayyolu Gençlik’ten huzurevi ziyareti (28.03.2012)

CHP Çayyolu Gençlik’ten huzurevi ziyareti

CHP Çayyolu Gençlik Kolları üyesi gençler Yaşlılar Haftası nedeniyle bölgemizde bulunan Dört Mevsim Yaşam Köşkü Huzurevi – Bakımevi’ni ziyaret ederek yaşlılar ile bir araya geldiler.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Çayyolu Gençlik Kolları adına konuşan Başkan Burakcan İlbaş; “Biz Cumhuriyet Halk Partisi ve O’nun kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk’ün gençleri olarak bizi yetiştirip bugünlere getiren değerli büyüklerimizin bu anlamlı ve güzel haftalarında yanlarında olmaktan ve mutluluklarını paylaşmaktan onur duyduk” dedi.

 

Dört Mevsim Huzur Köşkü Huzurevi – Bakımevi adına sorumlu Müdür Filiz İlbaş ise; “İnsan yaşamının çok özel bir dönemini geçirmekte olan yaşlılarımız her zaman herkes tarafından sevgi, ilgi ve minnet duyguları ile anılmayı hak etmektedirler. Ulu Önderimiz Atatürk’ün “Geçmişte çok güçlüyken tüm gücüyle çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan bir milletin geleceğe güvenle bakmaya hakkı yoktuk” sözleri bunların en güzel ifadesidir.

 

Bu bilinçteki CHP Çayyolu Gençlik kolları üyesi gençlerin duyarlılık göstererek huzurevimize yapmış oldukları ziyaretten dolayı çok mutlu olduk. Aralarında Cumhuriyet yıllarının ilk öğretmenleri, Atatürk’ü görmüş ve kendisiyle konuşmuş olanların yanında, Cumhuriyet ile aynı tarihte doğanların da bulunduğu yaşlılarımız Atamızın ülkemizi emanet ettiği gençler ile birlikte oldukları için yaşam enerjilerinin arttığını ve bu gençler ile gurur duyduklarını belirttiler. Bu duygu dolu güzel anların yaşanmasını sağladıkları için gençlerimize teşekkür eder, ziyaretlerinin tekrarını dileriz” dedi.

Gösterim Sayısı: 1206