Çayyolu Firmalar Rehberi


GÖNÜL TURGUT BİREYSEL EĞİTİM DANIŞMANLIĞI-Çocuk Akademi/Sanat Atölyesi

1 0

"GÖNÜL TURGUT BİREYSEL EĞİTİM DANIŞMALIK MERKEZİ” 2003 YILINDA FAALİYETE BAŞLAYAN GÖNÜL TURGUT ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI BÜNYESİNDE KURULUP, 2011 YILINDA HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR.


AİLE DESTEKLİ VE ÇOCUK TEMELLİ YÜRÜTTÜĞÜMÜZ EĞİTİM SÜREÇLERİNDE;


HER ÇOCUĞUN VE AİLENİN FARKLI İHTİYAÇLARI OLDUĞUNU GÖZLEMLEDİK.


BU GERÇEKTEN YOLA ÇIKARAK;


ÇOCUĞUN VE AİLENİN GEREKSİNİMLERİNİ AYRINTILI OLARAK ANALİZ EDİP, BİREYSEL FARKLILIKLARA UYGUN EĞİTİM SÜREÇLERİNİ HAYATA GEÇİRDİK.


FARKLI DİSİPLİNLERLE İŞBİRLİĞİ ÇERÇEVESİNDE YÜRÜTTÜĞÜMÜZ PROGRAM;


"GELİŞİMSEL FARKINDALIK VE BİREYSEL YAKLAŞIM "EĞİTİM MODELİYLE SUNULMAYA BAŞLANDI.


GELENEKSEL YÖNTEMLERDEN FARKLI OLARAK, BİREYİN POTANSİYELİNİ MAKSİMUM SEVİYEYE ULAŞTIRACAK GEREKLİ BECERİLERİ KAZANDIRARAK, UYGUN STRATAJİLER GELİŞTİREBİLMEYİ ÖĞRETMEYİ HEDEFLEDİK.


ÇOCUĞUN YAPABİLDİKLERİNDEN YOLA ÇIKARAK, BİREYE VE AİLEYE GÜVEN VEREN EĞİTİM VE DAVRANIŞCI YAKLAŞIMLARLA; ÇOCUK VE AİLE ARASINDA İLETİŞİMDEN KAYNAKLI SORUNLARIN GİDERİLMESİ YOLUNDA OLUMLU ADIMLAR ATTIK.


ÇOCUĞUN BİREYSEL GELİŞİM ÖZELLİKLERİNE YÖNELİK, BİREYSEL EĞİTİM PROGRAMI HAZIRLAYARAK, ÖNCE YAPILANDIRILMIŞ, DAHA SONRA DOĞAL ORTAMLARDA, UYGUN EĞİTİM YÖNTEMLERİ KULLANILARAK, YÜRÜTÜLEN EĞİTİM SÜRECİ SONUNDA, ÇOCUKLARIMIZIN KISA ZAMANDA OLUMLU YÖNDE HIZLI BİR GELİŞİM GÖSTERDİKLERİNİ GÖZLEMLEDİK.


AİLELERİMİZİN VE ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞUNU, BAŞARISINI VE KAZANIMLARINI GÖRMEK, EĞİTİMCİLER OLARAK MOTİVASYONUMUZU ARTTIRMAKTADIR.


BİZE GÜVENEN VE EĞİTİM SÜRECİNDE İSTİKRARLI OLARAK SÜRECİ İZLEYEN AİLELERİMİZE VE ÇOCUKLARIMIZA, BİZE BAŞARMANIN VE KATKI SUNMANIN MUTLULUĞUNU YAŞATTIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

10 Eylül 2016 16:36 0 Yorumlar
Bu Firmayı Paylaş
  • Twitter
  • del.icio.us
  • Digg
  • Facebook
  • Technorati
  • Reddit
  • Yahoo Buzz
  • StumbleUpon

Bu Firmaya Henüz Hiç yorum yazılmamış...

Bilgi! Maalesef sadece kayıtlı ve giriş yapmış kullanıcılar yorum gönderebilir. Giriş yapın veya Kayıt olun.