Çayyolu Firmalar Rehberi


ACTİVE PETCLİNİC & SHOP

0 0
ACTİVE PETCLİNİC & SHOP

HAKKIMIZDA

Sağlıklı hayvan , ücretsiz danışmanlık, güleryüzlü sıcak ilgi,aradığınız her şeyi bulma olanağı ve alışverişte her türlü kolaylığın sağlandığı bir evcil hayvan mağazası mı arıyorsunuz, öyleyse SİZİ TANIDIĞIMIZA MEMNUN OLDUK. HOŞGELDİNİZ

Active petshop, evde besleyebileceğiniz tüm ev hayvanları, egzotik hayvanlar, Kuş ve akvaryum çeşitleri ve onların gereksinimlerine İlişkin ürünleri bulabileceğiniz bir evcil hayvan mağazasıdır. Sürekli veteriner hekim kontrolü ile minik dostlarınızın sağlığını birinci planda tutan Active petshopu sektörde diğerlerinden ayrı kılan bir diğer özelliği de, ürün çeşidinin zenginliği ve fiyatlarının uygunluğudur. Active Petshop, Tüm markalar ile mama, bakım, aksesuar ve sağlık ürünlerinde online mağaza özelliği ile, hizmeti evinize getirir. Tüketicinin memnuniyeti ilkesi ile güvenli alışverişin kesiştiği noktada, sizleri de aramızda görmekten duyduğumuz mutlulukla şimdi gelin mağazamızı gezelim....

Hizmetlerimiz arasında detaylı olarak neler var ?

Size bir telefon kadar yakınız, alo mama hizmetimizle kedi köpek ucuz mama veya profesyonel mama ve aksesuarlarını sipariş edebilir, siparişlerinizi kapıda visa ile ödeyebilirsiniz.

online petshopumuzdan  (www.activepetshop.com) faydalanarak yapacağınız alışverişin 50 TL üzeri olması durumunda kargo ücretini active pet shop karşılamaktadır.

Kedinizin veya köpeğinizin traş veya banyoyamı  ihttiyacı var budurumda bizi arayın ücretsiz servisimizle gelelim küçük dostlarımızı güzellik salonumuzda sirinliklerine sirinlik katalım.

Kedi ve köpek satışlarımız uygun fiyatlarda sizleri bekliyor.

Kediniz veya köpeğiniz için otel ihtiyacınızmı var,arayın gelelim ister normal oda isterseniz suit adada misafir edelim.

Köpek eğitimi, yavru köpek eğitimi, tuvalet eğitimi, alan koruma,kişi koruma eğitimi kısaca konu köpekse bizi arayın.

 


Active Pet Shop Active Veteriner Grup Kuruluşudur


 

Bir Kuki Veteriner Grup kuruluşu olan ; ACTİVE KENNEL konaklama ve eğitim alanları ile dünya standartlarına uygun dizayn edilmiş Türkiye’nin en modern Köpek Eğitim-Rehabilitasyon Merkezi ve Pet Oteli’dir.

1988’den bu yana pet sağlığı, köpek eğitimi ve köpek davranışları ile ilgilenen Veteriner Hekim Dr. Gürbüz ERTÜRK sektörün ilklerindendir. Köpek eğitimi ve rehabilitasyonu konusunda Macaristan İş Köpeği Spor Kulübü, T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı gibi kurumlardan aldığı diplomaları ile profesyonel olarak köpek eğitmekte ve köpek eğiticisi olmak isteyenlere yönelik kurslar düzenlemektedir.

Çeşitli meslek örgütlerinde yöneticilikler de yapan Dr. Gürbüz ERTÜRK FCI üyesi Romanya Köpek Eğitim Kulübü’nün kurucu onursal üyesidir. Köpek Sağlığı ve Eğitimi isimli kitabı da bulunan Dr. Ertürk iyi derece İngilizce bilmektedir.Türk Köpek Eğitim Derneği kurucu ve mevcut başkanıdır.

Dr.Gürbüz Ertürk'ün Diploma ve Sertifikalarından Bazıları

1-MEB, Fizik- Kimya- Biyoloji Öğretmenliği Diploması (1980)

2-A.Ü.Vet.Fak.Veteriner Hekimliği Diploması(1988)

3-A.Ü.Vet.Fak.Veteriner Hekimliği Doktoru (Doğum-Jinekoloji)-(1995)

4-OMSE,Macaristan Köpek Eğitim Uzmanı Diploma (2000)

5-Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, KöpekEğitimve Rehabilitasyonu Eğitici Eğitmeni Sertifikası (2004)

6-VETMED Team,Amerika,Veteriner Diş Hekimliği1-2Sertifika(2005)

7-VETMED Team,Amerika,Zoonotik Hastalıklar Sertifika(2005)

8-VETMED Team,Amerika,A'dan Z'ye Dış Parazitler (2005)

9-Instructor Donna Ayala,Amerika, Dog Training Sertifika,(2006)

10-VETMED Team,Amerika,Kalp Kurdu Hastalığı Sertifika(2006)

11-Instructor Donna Ayala,Amerika,Protecting Dog Sertifika (2007)

12-VETMED Team,Amerika,KöpeklerdeAğrı Yönetimi Sertifika(2007)

13-OMSE,Macaristan Köpek Eğitim Uzmanı-EğitimYöneticisiDiploma(2008)

ACTİVE PETCLİNİC & SHOP 20 Mart 2010 00:00 0 Yorumlar
Bu Firmayı Paylaş
  • Twitter
  • del.icio.us
  • Digg
  • Facebook
  • Technorati
  • Reddit
  • Yahoo Buzz
  • StumbleUpon

Bu Firmaya Henüz Hiç yorum yazılmamış...

Bilgi! Maalesef sadece kayıtlı ve giriş yapmış kullanıcılar yorum gönderebilir. Giriş yapın veya Kayıt olun.